Slovenská hra Citizen Conflict se stává známější i ve světě


Slovenské herní studio QORPO, které už snad nemusíme nikomu představovat, se stále snaží jít s dobou a neustále přinášet nové inovace ve světě gamingu, blockchainu a NFTs. Přesně o tom totiž svědčí jeho zatím nejočekávanější projekt Citizen Conflict.

Citizen Conflict je akční hero shooter hra v Cyberpunk stylu, ve které hráči hrají za unikátní anti-hero postavy v podobě NFTs. Dějová linie celého titulu se odehrává v dystopické budoucnosti na místě zvaném Ether Island, kde platí o poznání jiná pravidla než v reálném světě. Hráči budou mít na výběr hned z několika módů, mezi kterými najdeš Battle Royale, Extraction, Rush nebo Team Deathmatch. V každé z možností budou poté zvyšovat svůj Citizen Ranking a postupně se tak budou dostávat ze dna v nejchudším Distriktu 10 až na úplný vrchol v Distriktu 1. Každý z Distriktů je naprosto jedinečný, má svůj vlastní příběh a specifické znaky, gameplay tak určitě nudný nebude.


Na hře pracují nejen opravdoví herní nadšenci, ale také zkušení profesionálové a specialisti ze všech koutů světa i ze světově známých herní studií jako je GameLoft, EA Games či Ubisoft. Citizen Conflict samozřejmě běží v nejmodečnějším Unreal Engine 5, díky čemuž hra nabízí skutečně kvalitní rozlišení a celkově vypadá skvěle. Těšit se navíc můžeš například na mapu inspirovanou Bratislavou a na různé tématické eventy a turnaje.

První slovenský Battle Royale má poprvé spatřit světlo světa na konci letošního roku, kdy má vyjít první public Alpha Test. Už teď má hra ale za sebou pár živých playtestů, které se uskutečnily na konferencích v Kolíně nebo Singapuru, díky čemuž má titul jak množství fanoušků, tak i nabídky na spolupráce. A to nejen u nás, ale i ve světě.

Myšlenkou vývojářského studia QORPO je vytvořit unikátní herní Metaverse s názvem Crypto Citizen, který bude v budoucnosti spojovat všechny fanoušky her, kryptoměn a NFTs. A právě Citizen Conflict bude stát při jeho úplném začátku. Hra má opravdu velký potenciál, který se nyní slovenský tým snaží úspěšně přeměnit na realitu. Nezapomeň – REAL YOU IS NOT ENOUGH!