Chceš se podílet na vývoji první slovenské Battle Royale hry?

Baví tě hry a chtěl by ses podílet na jejich vývoji? Máš jedinečnou šanci být u tvorby Crypto Citizen – prvního slovenského Battle Royale titulu, který je inspirovaný Cyberpunkem. Game development na Slovensku neustále roste, což dokazuje i fakt, že minulý rok počet lidí pracujících v tomhle oboru přesáhl hranici 1000 a celkový obrat dosáhl na 85 milionů eur. A ty nyní můžeš být součástí!

“Nájsť dobrého game developera je skoro, ako naraziť v lese na jednorožca, o to viac nás vždy poteší, keď sa nám podarí nájsť kvalitného človeka,” tvrdí o situaci Rastislav Bakala, CEO vývojářšké filmy QORPO, která stojí za Crypto Citizen. Cílem společnosti je kromě jiného také vytváření zajímavých pracovních příležitostí, které jsou lukrativně ohodnocené a díky nimž si mladí lidé mohou jednoduše plnit svoje sny.

Tým QORPO se nebojí žádných výzev, což potvrzuje i to, že je na Slovensku první, kdo se rozhodl vytvářet hry na základě technologie blockchain. Jejich vývoj je unikátní, ale zároveň o to víc lákavý, což dokazuje i meziroční nárůst o více než 2000 procent. Myšlenka crypto-gamingu láká hráče především díky tomu, že si pomocí hraní her mohou jednoduše přivydělávat.

Ještě nedávno vypadala většina takových her jako z roku 1995, svět se ale mění a úspěch čeká jenom na ty nejkvalitnější a nejvíc inovativní projekty, proto QORPO hledá nové kolegy na vývoj hero-shooter hry Citizen Conflict, která je součástí již zmíněného titulu Crypto Citizen.

Citizen Conflict spatřil světlo světa poprvé letos v srpnu, kdy se představil na kolínském Gamesconu, jednom z největších herních eventů roku 2022. Právě zde ho měli návštěvníci šanci poprvé vyzkoušet, po čemž sklidil skvělé ohlasy a velký úspěch. I díky tomu už QORPO dostalo několik nabídek na spolupráci, včetně partnerství s Mistrovstvím SR v počítačových hrách, které se bude konat od 13. října v Nitre. Právě tam bude QORPO mít vlastní stánek, kde si každý bude moct novou hru sám otestovat.

“Chceli by sme vzdať hold nášmu hlavnému mestu, odkiaľ celý projekt vytvárame a koordinujeme, a to jedinečným districtom inšpirovaným Bratislavou, ktorý sa v našej hre objaví ako špeciálna game mapa. Na to však potrebujeme ďalších nových ambicióznych ľudí, ktorí majú talent a chcú sa podieľať na niečom netradičnom, no jedinečnom zároveň.” dodává CEO Rastislav Bakala.

Na co se v práci pod QORPO můžeš těšit? Čeká na tebe nejen atraktivní finanční ohodnocení, ale také široká škála benefitů. Samozřejmostí je možnost home office, občerstvení na pracovišti i všelijaké moderní vybavení. Kromě toho se dočkáš také různorodých teambuildingů, free meals Mondays i Multisport karty nebo bázenu přímo v areálu pracoviště. Díky tomu, že QORPO pracuje na mezinárodním trhu, se jeho zaměstnanci navíc často účastní konferencí po celém světě.

Pokud tě práce ve světě gamingu zaujala, mrkni na webové stránky QORPO, kde najdeš všechny současně volné pozice. Hodně štěstí!