Red Bull Racing nabízí při příležitosti Velké ceny Monaka vlastní NFT

Automobilová závodní stáj Red Bull Racing, celým názvem Oracle Red Bull Racing, vydala při příležitosti závodu Formule 1 v Monaku vlastní NFT, které nabízí formou aukce začínající od 300 XTZ, což je v přepočtu přibližně 3 500 korun.

Stáj vlastněná rakouským výrobcem energetických nápojů navíc výherci aukce pošle kompletní setup na hraní závodních her. Kromě samotného NFT na něj tak čeká také herní volant, pedály a závodní herní židle, na které virtuálně závodil tým Red Bull Racing spolu s největšími celebritami nejen ze světa Formule 1. Samotné NFT není ke zmíněnému hernímu vybavení nijak vázáno, i kdyby se tak výherce aukce rozhodl hned token přeprodat někomu jinému, celý setup si může bez starostí nechat.

Není to poprvé, co Red Bull Racing nabízí vlastní NFT. Hned 33 tokenů už bylo například dostupných v prosinci, kdy belgicko-nizozemský závodník Max Verstappen zcela poprvé vyhrál titul Formule 1, čímž připravil Lewise Hamiltona o historicky sedmé vítězství v jeho kariéře, kterým by překonal rekord Michaela Schumachera.

Nové Red Bull Racing NFT vychází na stránce Bybit a poběží na blockchainu Tezos, což vůbec není náhoda, obě společnosti jsou totiž oficiálními sponzory stáje v čele s Maxem Verstappenem. Na Bybitu máš možnost přihodit až do 1. června, kdy aukce o unikátní NFT a dárek ve formě závodních periferií končí.

Více aktualit a novinek ze světa NFTs najdeš na webu nftworldnews.tech powered by Qorpo.