Novou kolekci Puma x Butter Goods seženeš na Footshopu

Puma se rozhodla spojit síly s australskou skate značkou Butter Goods, s níž vytvořila novou kolekci, která vzpomíná na stará dobrá 90. léta. U její tvorby návrháři čerpali inspiraci především z estetiky značky Butter Goods, u níž můžeš často vidět propojení hudby se skateboardingem.

Kromě skateboardingu a hudby se kolekce stále drží také sportovních kořenů značky Puma, všechny kousky tak vynikají nejen svým nostalgickým vzhledem a vzory v retro stylu, ale také svou nositelností a funkčností.

Maskotem kampaně se stala animovaná Super PUMA, které propůjčil svůj hlas několikanásobný vítěz olympijských her a držitel tří atletických světových rekordů, sprinter Usain Bolt. O nafocení celé kolekce se postaral Atiba Jefferson, jenž se kromě focení věnuje také skateboardingu a DJingu, ke značce Butter Goods má tak sám blízko. Možnost být tvářemi kampaně dostali umělci a producenti Liv.e a Mndsgn, kteří společně vytvořili také celý hudební podklad pro reklamní spot se zeleným maskotem, jehož si můžeš prohlédnout ve videu níže.

V retro kolekci Puma x Butter Goods najdeš jak trička, mikiny a košile s výrazným grafickým potiskem, tak i dva páry tenisek. Vybrat si můžeš ze siluet Puma Slipstream Lo a Puma Suede VTG, přičemž oba zmíněné modely jsou dostupné hned ve dvou barevných provedeních.

Vybrané kousky ze spolupráce seženeš na Footshopu, tak to tam běž omrknout, třeba ti něco na první pohled padne do oka. Zbytek kolekce si poté můžeš prohlédnout v galerii níže.