Footshop nabízí novou adidas x Pharrell Williams kolekci plnou jednoduchých a pohodlných kousků

Značka adidas Originals nadále pokračuje v několikaleté spolupráci s Pharrellem Williamsem, který by se dal jednoduše popsat jako člověk mnoha tváří, což myslím pouze v dobrém slova smyslu. Za svojí kariéru si totiž Pharrell vyzkoušel mnoho různých odvětví, označit by se tak dal jako rapper, zpěvák, producent, ghostwriter i jako návrhář. V tom všem Pharrell exceluje, což znovu dokázal s novou kolekcí ve spojení se značkou adidas, s níž poprvé uzavřel partnerství už v roce 2014.

Novou jarní unisex kolekci Humanrace Premium Basics seženeš už teď na e-shopu Footshop, kde si můžeš vybrat z několika nových pestrobarevných kousků, které si pro tebe adidas společně s Pharrellem Williamsem tentokrát připravili. Kolekce je primárně určená na každodenní nošení, jednou z jejích hlavních výhod je proto neskutečné pohodlí, které ti dopřeje. To zajistí především volné střihy a extrémně kvalitní French Terry bavlna, z níž je celá kolekce ušitá.

Na Footshopu na tebe čeká široká nabídka, vybírat totiž můžeš mezi tričkami, mikinami s kapucí, crewnecky, tepláky i kraťasy. To vše spojuje právě jednoduché provedení, kterého se Pharrell napříč celou kolekcí drží. Každá položka je navíc dostupná ve velikostech 3XS až 2XL, ať už máš tedy jakýkoliv typ postavy, určitě si dokážeš vybrat něco, co ti perfektně sedne. U celé kolekce navíc můžeš volit ze sedmi různých barevných provedení, jimiž jsou Bold Gold, Hazy Emerald, Golden Beige, Brown, Light Grey Heather, Black a Off-White.

Za lookbookem celé kolekce stojí dvojice fotografek provozující Lola + Pani Studio, přičemž styling všech modelů má na svědomí William Barnes. Zaujala tě poslední práce značky adidas ve spojení s Pharrellem Williamsem? Mrkni na Footshop a zkontroluj, jestli si něco nevybereš, my totiž věříme, že určitě.