Chytré hodinky Amazfit GTS 3 vydrží nabité až 12 dní

Hledáš nové chytré hodinky s těmi nejmodernějšími funkcemi, pořádným výkonem, dlouhou výdrží a se stylovým a tenkým designem? Oslovit by tě mohl model Amazfit GTS 3, který má na svědomí jedna z nejvíce prodávaných značek chytrých hodinek na českém trhu.

Nejnovější model hodinek od značky Amazfit vyniká především svým moderním a štíhlým designem, díky němuž hodinky s tloušťkou 8,8 milimetru váží pouhých 23 gramů. I přes svou lehkost však nabízí všechny funkce, které bys mohl potřebovat. Jediným dotykem si například můžeš za pouhých 45 sekund změřit srdeční tep, hladinu kyslíku v krvi, úroveň stresu i dechovou frekvenci.

Kromě toho v jejich systému najdeš více než 150 přednastavených sportovních aktivit, při nichž můžeš sledovat svou srdeční frekvenci a mít tak přehled o tvém zdravotním stavu, s čímž souvisí i kontrola kvality spánku a dýchání během něj. Všechny ženy také určitě zaujme možnost monitorování menstruačního cyklu.

Vzhled hodinek si v rámci možností můžeš přizpůsobit podle aktuální chuti a nálady, na výběr totiž máš více než 100 stylových ciferníků, z nichž je celkem 15 animovaných. Všechny navíc mají svůj odpovídající always-on displej, který si samozřejmě můžeš v nastavení vypnout.

Jednou z největších výhod hodinek Amazfit GTS 3 je také jejich výdrž, při běžném používání totiž vydrží nabité až 12 dní, což se při používání režimu úspory baterie může prodloužit až na neuvěřitelných 24 dní. Hodinky jsou s mobilem propojené pomocí mobilní aplikace Zepp a fungují jak s Androidem, tak s operačním systémem iOS.

Až do 10. dubna můžeš díky slevovému kódu “AMAZFIT500” koupit nejnovější model hodinek značky Amazfit se slevou ve výši 500 korun. Kód stačí zadat v košíku na stránce amazfit.cz a sleva je tvoje. Na našem Instagramu navíc brzy budeš moct vyhrát jeden kus zcela zdarma, tak si radši zapni upozornění na příspěvky, ať ti soutěž neuteče.