Supreme a Burberry odhalily společnou kolekci oblečení

O společné kolekci značek Supreme a Burberry se mluví už od začátku letošního roku, až po několika týdnech čekání jsme se ale dočkali prvního pohledu na jeden z kompletních setů z kolekce. Na Instagramu se s ním pochlubil jeden z členů A$AP Mobu, A$AP Nast, ke kterému se dostal tenhle outfit s ikonickým Burberry kostkovaným motivem a logy obou značek na zádech.

Zdroj: @asapnast

Pár dní poté, co A$AP Nast tuhle spolupráci oficiálně potvrdil, jsme se dočkali odhalení kompletně celé kolekce. Ta ve finále přinese mnohem víc nových kousků, než se ze začátku očekávalo, určitě je tak na co se těšit. V první Supreme x Burberry kolekci najdeš vše od bund a kabátů přes kožené tracksuity a džíny až po doplňky, jako jsou třeba kšiltovky, klobouky a dokonce i desky na skate. Celá kolekce se točí především okolo tří barev – černé, světle růžové a typické Burberry hnědé.

Bylo by trochu neobvyklé, kdyby ze spolupráce těchto dvou známých brandů nevzniklo žádné nové Box Logo. Ani to naštěstí u téhle kolekce nechybí, těšit se tak můžeš na tři colorways mikin a dvě provedení triček s opravdu povedeným Supreme x Burberry logem. Jak mikiny, tak i trika si můžeš společně s deskami a čepicemi prohlédnout níže.

Celá kolekce vychází už ve čtvrtek 10. března 2022, a to nejen na e-shopu značky Supreme, některé kousky totiž vyjdou také na webu a v kamenných prodejnách Burberry. Jak to bude s cenami zatím není úplně jisté, v současnou chvíli se ale předpokládá, že Box Loga by mohly být za stejnou cenu, jako jsme u Supreme zvyklí, zatímco zbytek kolekce se bude pohybovat spíš ve vyšší cenové relaci podobné obvyklým retailům značky Burberry.