Converse kolekce Stronger Together je věnovaná všem ženám

Mezinárodní den žen se sice každý rok slaví 8. března, ženám ale vždy patří celý měsíc, přes který se často řeší především otázky jejich práv a svobod, které jsou v mnoha zemích stále nedostačující. Není náhoda, že nová kolekce značky Converse, Stronger Together, vyšla právě v březnu. Celá je totiž věnovaná právě ženám po celém světě.

Hlavní myšlenkou celé kolekce Stronger Together je dát ženám možnost a svobodu sebevyjádření, s čímž jim pomohou výrazné Converse modely v několika nových zpracováních. Kolekce si bere za úkol inspirovat dívky a ženy k navazování hlubších vztahů s ostatními a také k sebelásce a radosti ze společných chvilek s nejbližšími.

Inspiraci značka Converse tentokrát našla u lučního kvítí a jeho síle a odolnosti i v nejdrsnějších podmínkách. Květinové motivy proto najdeš na celé kolekci, která zahrnuje celkem sedm párů tenisek, dvě mikiny a v poslední řadě také jedno tričko. Kromě motivu květin sdílí kolekce ještě další detail, a to nápis We Are Stronger Together na vnitřní straně jazyku boty.

Návrh všech kousků měl na starosti tým vedený ženskými designérkami, které si daly za úkol vytvořit kolekci plnou radosti, která bude všem majitelkám dodávat sebevědomí a sílu.

Nabídka tenisek je opravdu různorodá, kolekce totiž zahrnuje jak klasický model Chuck Taylor v minimalistickém provedení, tak i novinku letošního roku, páry Run Star Motion Ox s vyvýšenou odlehčenou podrážkou v pestrých barvách. S vyšší platformou najdeš v kolekci ještě další dva páry Chuck Taylor All Star Lift. Zaujmout by tě mohly také Chuck Taylor All Star Ox s drobnými vyšitými květinami, které byly z 50 % vyrobeny z recyklované bavlny.

Celá kolekce Stronger Together je od března k prodeji v kamenném obchodě Converse v nákupním centru Chodov Westwield a u dalších vybraných prodejců.