To nejlepší z letošní Super Bowl Halftime Show

Dnes v noci se na kalifornském fotbalovém hřišti SoFi Stadium konala vůbec největší sportovní událost, co se celé Ameriky týče. Možná už je ti jasné, že mluvím o legendárním Super Bowlu, což je finále ligy amerického fotbalu, známé hlavně pod zkratkou NFL. V tom se letos utkal domácí celek Los Angeles Rams proti týmu Cincinnati Bengals. Tenhle celosvětově slavný event, který se letos konal už po 56., znovu nezklamal a kromě napínavého zápasu, jenž nakonec zvládli vyhrát hráči Rams, přinesl také skvělou podívanou v rámci každoroční Halftime Show.

Na tu si letos pořadatelé Super Bowlu pozvali Kendricka Lamara, Eminema, Snoop Dogga, Mary J. Blige a v neposlední řadě se na pódiu objevil také Dr. Dre. Bez ohlášení na show dorazil také 50 Cent, o zábavu o poločase tak rozhodně bylo postaráno.

Kromě rapperů, kteří o polovině Super Bowlu měli liveshow, se na stadionu ukázalo i několik dalších známých tváří ze světa celebrit. Konkrétně se na zápas došel podívat třeba Drake, Kanye s jeho dcerami, The Weeknd, Offset a Cardi B, Justin a Hailey Bieber, Jay-Z, LeBron James nebo Shaun White a mnoho dalších.

Části koncertů, které se v rámci Super Bowl Halftime Show 2022 uskutečnily, si můžeš pustit v příspěvcích od @complexmusic níže. O to, kdo tě bavil nejvíc, se potom můžeš podělit v komentářích pod příspěvkem na našem Instagramu!