Yaksha a A$AP ILLZ společně budují cestu novým newyorským rapperům

Yaksha dneska na svém Instagramu odhalil jeho nejnovější projekt, na němž se spojil s A$AP ILLZem, jedním ze základajících členů ASAP Mobu, což je newyorské uskupení plné rapperů, producentů a jiných umělců, které bylo založeno v roce 2006.

A$AP ILLZ se snaží pokračovat ve stopách A$AP YAMSe, který vždy pomáhal mladým interpretům z New Yorku se zviditelněním v hudebním průmyslu, bohužel ale v roce 2015 neštastně zemřel. Yaksha se domluvil s A$AP ILLZem na spolupráci a stal se součástí jeho týmu, který by měl hledat nové talenty a dávat jim prostor k nastartování jejich rapové kariéry.

Spolupráce by měla fungovat hlavně díky platformě F*CK THEM, kterou na YouTube v současné době odebírá téměř 1,8 milionu uživatelů. Na tomhle kanále by měli ILLZovo vybraní interpreti vydávat všechny svoje nové projekty, díky čemuž je uvidí mnohem více lidí než v případě, kdy by se rozhodli jít individuální cestou a začít od úplné nuly.

Zároveň však F*CK THEM stále bude fungovat jako kreativní dům pro hudební vydavatelství Def Jam Recordings CZ/SK, v němž Yaksha od konce října vystupuje jako CEO. První videosingl z téhle zajímavé spolupráce, v němž by se mělo objevit hned několik jmen, jimž A$AP ILLZ dal šanci, by měl vyjít v opravdu blízké době, tak radši kanál F*CK THEM pozorně sleduj, ať ti to neunikne.