The Mag Andílek 2021: Hlasuj o letošních nominacích

Rok se s rokem opět sešel, což znamená jediné. Je naší povinností zorganizovat další ročník prestižních cen The Mag Andílek, které si zaslouží pouze ti nejlepší interpreti uplynulého roku. Minulý ročník sklidil skvělé ohlasy a my i letos věříme, že půjde o skvělou podívanou, již určitě nechceš zmeškat.

Stejně jako minulý rok, i letos se bude hlasovat v deseti různých kategoriích, které se z téměř naprosté většiny týkají pouze lokální scény. V rámci zahraničí udělujeme pouze cenu Celosvětový interpret roku, proto u všech ostatních kategorií piš prosím pouze české nebo slovenské umělce. V dotazníku, který najdeš níže, to máš u každé otázky viditelně označeno tak, abys na to náhodou nemohl zapomenout.

První kolo hlasování o cenách The Mag Andílek 2021 končí už příští neděli, tudíž 9. ledna 2022. V ten samý den se také přesuneme do finálového kola, v němž už se rozhodne o vítězích. Kdo si letos odnese tohle extrémně prestižní ocenění? Nezbývá nic jiného, než hlasovat pro tvého favorita a počkat si na slavnostní galavečer, při němž budeme letošní Andílky vyhlašovat.