Spojení značek adidas a Prada je zpět

Spolupráce značek adidas a Prada je zpátky. Spojení luxusní a prémiové italské značky Prada s adidas, tedy úplnou klasikou, co se sportovního oblečení týče, je již dnes ve světě módy naprostou stálicí. Právě proto další společná kolekce těchto dvou známých jmen nemůže nikoho už nijak překvapit.

Společnou cestu si značky našly poprvé na konci roku 2019, kdy vyšla extrémně limitovaná kolekce zahrnující jeden pár adidas Superstar a také jednu Prada cestovní kabelku. Od obojího vyšlo pouhých 700 kusů, z nichž každý byl očíslován, výraz ‘extrémně limitovaný’ si proto první drop rozhodně zaslouží.

Nová kolekce, kterou poprvé už na začátku září teasoval A$AP Rocky, se točí hlavně kolem nadčasové siluety adidas Originals Forum a také udržitelné látky Re-Nylon, jež Prada zcela poprvé uvedla na trh už v roce 2019. Jde o tkaninu vytvořenou recyklací plastového odpadu sesbíraného ze světových oceánů a z odpadu textilních vláken, jejíž největší výhodou je to, že jde bez ztráty kvality recyklovat klidně donekonečna.

V rámci kolekce adidas for Prada Re-Nylon, kterou už teď najdeš v mobilní aplikaci adidas Confirmed, vyšly nejen páry adidas Originals Forum v nízkém i vysokém provedení a ve dvou barevných provedeních, ale také i spousta skvělých kousků oblečení. Ty kombinují ty nejvíc typické prvky obou značek, na všem tak najdeš jak tři pruhy adidas, tak i trojúhelníkové Prada logo. Celou spolupráci poté uzavírá několik doplňků, mezi nimiž si můžeš vybrat z několika různých tašek, batohů nebo také dvou parádních klobouků.