Pil C vs DMS – NFTS#780

 1. Minulý týden proběhl galavečer Fight Night Challenge, kde proběhlo několik boxerských zápasů. Flexking vypnul Čis T, Laky, Atilla a Gábor porazili své soupeře na body.
  V ten večer se ohlásil další celebrity fight – Majk Spirit vs. Separ. Nikos proto zavolal Separovi, aby se ho zeptal na pár otázek ohledně fightu.
 2. Homer si pozval do svého podcastu Skákání do řeči legendary Ega. Jestli chceš vidět celý podcast (i bez kapuce) nabíhej na naše HeroHero.
 3. Nik Tendo vydává po dlouhé době solo singl Loop. Na beatu WhoisPG a o cover se postaral Casablanka.
 4. Vítkův Cestopiss si do svého podcastu pozval Icy L.
 5. Viktorjebuh udělal remix na Calinův hit Praha/Vídeň.
 6. Radikal Chef vydal klip s názvem Chef Menu #1. Na beatu Mjay a o video se postaral Juraj Danko.
 7. Vercetti CG a Sensey vydávají singl Nemám křídla.
 8. Eminem si koupil NFT opici v přepočtu za 10 milionů korun, protože vypadala jako on. Na socials si ji nastavil jako profilovku.
 9. Tvůrci filmů Harry Potter se po několika letech sešli a zavzpomínali na natáčení. Sledovat můžeš pouze na HBO GO.
 10. Hugo Toxxx vydal Deluxe verzi alba Mumie a poslal ven klip Flip. Na produkci Vae Cortez + Baso a o videoklip se postaral Nikita Rublev.
 11. Smack vydává klip z Pařížské s názvem Další rok, což je singl z alba Chimera 3.
 12. YAKSHA si plácli společně s A$AP ILLZom, zakládajícím členem A$AP MOB, takže A$AP ILLZ bude nově vydávat svoje nové věci na YouTube kanále FckThem.
 13. DMS vs Pil C beef:
  Pil C měl podle DMS zkopírovat písničku Vidím jak se na mňa pozeráš ze zahraničí od interpreta Drakeo the Ruller. Ten vydal track Talk to me ft. Drake, kde je velice podobná melodie. Separ vydal na svém ig, ať to rovnou Pil C přizná, že je to kopírka. Pil C reagoval na story tím, že vydal dokument, kde je vše vysvětleno.
 14. The Mag Andílek 2021 je tu. Prestižní vyhlášení hudebních cen za uplynulý rok. Na našem webu hlasuj o nejlepším z nejlepších a očekávej velkolepé vyhlášení.