Union LA brzy uvede hned dva nové páry Nike Dunk Low

Věřím, že kalifornský obchod Union Los Angeles určitě znáš. Jeho spolupráce se značkou Nike na modelech Air Jordan 1 a Air Jordan 4 totiž patří mezi sneaker komunitou k jedněm z nejoblíbenějších, není tak divu, že se dočkáme dalšího pokračování.

Kromě toho, že Union LA nejspíš chystá dva páry Air Jordan 2, si tenhle obchod pro své fanoušky připravil ve svém zpracování i další siluetu. Tou se tentokrát stane Nike Dunk Low, tedy model, který v současné době ovládá veškeré sneaker trendy.

Těšit se můžeme hned na dvě colorways, přičemž první z nich kombinuje odstíny modré s lososovým stitchingem, zatímco druhá pracuje s tmavě modrou a olivovou barvou. První barevné provedení si už můžeš výše prohlédnout na oficiálních produktových fotkách, to druhé zatím pouze díky nedávným leakům níže. Stejně jako u všech ostatních tenisek, které kdy obchod Union LA zpracoval, ani tady nebude chybět ikonický žlutý tag s nápisem “UN/LA”.

Tenisky navíc dorazí i se speciálním boxem, který je laděn do zelené a naráží na cestování letadlem. To dokazuje i to, že v něm najdeš i custom letenku s popisem “Nike in collaboration with Union LA”. Obou párů bychom se měli dočkat v průběhu roku 2022, v tuhle chvíli ale o releasu nevíme nic víc.