Spousta zábavy za málo peněz. Nový model od Xiaomi nás mile překvapil

Hledáš mobil, který by hezky vypadal a zároveň v klidu zvládnul všechny věci, které potřebuješ? Hmm? Nechceš za něj utratit všechno, co sis přes léto horko těžko vydělal? Značka Xiaomi pro tebe má řešení, jejich letošní novinka Xiaomi 11 Lite 5G NE totiž disponuje vším, co bys jenom mohl potřebovat, zároveň ale nezruinuje tvou peněženku.

Tenhle mobil už sice patří do vyšší cenové kategorie, vzhledem k jeho výkonu je to ale to nejlepší, co za tuhle cenu můžeš od Xiaomi sehnat. Díky speciální předvánoční nabídce ho totiž můžeš ve verzi 6 GB RAM a 128 GB úložištěm sehnat už od 7 999 korun, přičemž běžně bys za něj zaplatil více jak 10 000 korun.

Xiaomi u modelu 11 Lite vsadilo hlavně na super poměr cena / výkon. Jde totiž o jeden z nejlepších telefonů, které můžeš v dané cenové kategorii pořídit. Nejen, že se jedná o nejlehčí a nejtenčí 5G telefon, který kdy společnost Xiaomi vyrobila, ale také se může chlubit 6,55″ velkým displejem navrženým přímo pro sledování videí ve vysokém rozlišení.

Xiaomi 11 Lite 5G NE navazuje na řadu Xiaomi 11, která se pyšnila hlavně svým fotoaparátem, jenž je u tohohle mobilu hned trojitý. Novinku od Xiaomi seženeš na oficiálním e-shopu společnosti hned ve čtyřech barevných provedeních, přičemž můžeš vybírat z odstínů Truffle Black, Bubblegum Blue, Peach Pink a v poslední řadě také Snowflake White. Jaká barva bude ta Tvoje?