Sleduj nesestříhanou verzi rozhovoru s Tylerem Durdenem na našem HeroHero

Ať už znáš Davida Štilipa pod alteregem Tyler Durden, Poseidon Vltavy, $ISSYBOYDURDEN, Kurt Codeine, Matro da Vinci nebo pod jinou z jeho nespočetného množství přezdívek, určitě si o téhle legendární postavě českého rapu alespoň jednou slyšel.

Dost možné je taky to, že si viděl alespoň krátký útržek z jeho nezapomenutelného G-Talk rozhovoru, který v roce 2018 zpracoval a moderoval Gnosis. I přesto, že se tenhle exkluzivní rozhovor s hlavním představitelem GYNGER MΔNEY GΔNGU dnes už může chlubit s více než 600 tisíci zhlédnutími na YouTube, až do teď ho téměř nikdo neviděl úplně kompletní.

Tyler Durden v pořadu YZO SHOW na rádiu Spin. (2013)

Na YouTube totiž najdeš pouze zkrácenou verzi, která byla musela být sestřihána o několik scén tak, aby rozhovor dával v rámci možností smysl. Až do teď nebyla nesestříhaná verze rozhovoru s Tylerem Durdenem nikdy oficiálně vydaná, to se ale dnešním dnem změní.

dneska v 18:00 totiž na našem HeroHero pro všechny věrné Magáčky zpřístupníme tenhle klenot s nejrychleji spadlou hvězdou českého rapu, samotným Davidem Štilipem. Pokud chceš tenhle exkluzivní rozhovor vidět na vlastní oči, podpoř nás na HeroHero pomocí měsíčního předplatného. Kromě téměř hodinového rozhovoru s Tylerem tam najdeš i všechny ostatní videa ještě předtím, než je vydáme na YouTube, často také společně s přidaným 18+ contentem!

G-Talk #10 s Tylerem Durdenem. (2018)