Gucci představuje druhou část spolupráce s The North Face

O tom, že se luxusní značka Gucci spojila s outdoorově zaměřeným brandem The North Face, už ses u nás na webu mohl dočíst jednou. V lednu tohle spojení high-endu a spolehlivé funkčnosti sklidilo skvělé ohlasy, což dokazuje i to, že si kousky z téhle spolupráce oblíbilo několik celosvětově známých celebrit. Není proto divu, že se v příštím roce dočkáme nejméně jednoho dalšího releasu.

Několik věcí z první kolekce Gucci x The North Face do šatníku zařadil třeba rapper A$AP Rocky nebo zpěvačka Billie Eilish. Obě zmíněné módní ikony si oblíbily hlavně objemnou péřovku s Gucci monogramem po celém svršku a my se jim opravdu nedivíme.

Druhá kapitola téhle opravdu zajímavé spolupráce navazuje na tu předchozí, stejně jako minule se tak můžeme těšit hlavně na kvalitně zpracované a odolné kousky oblečení, s nimiž se nemusíš bát jít ani na náročný výšlap do hor. Zároveň si kolekce ovšem stále drží luxusní a prémiový vzhled, bez kterého by se značka Gucci asi neobešla.

Všechny aspekty, kterými je tohle spojení typické, dokázala skvěle zachytit dvojice francouzských fotografek, dvojčata Jalan a Jibril Durimel. Se všemi fotkami pro novou kampaň jim poté pomohl Christopher Simmonds, díky němuž vznikl super lookbook, který si můžeš z části prohlédnout níže.

Ke kolekci vzniklo i povedené aesthetic video, které značka Gucci nahrála na svůj YouTube kanál. Celá kolekce zahrnuje více než 130 různých kousků oblečení, mezi nimiž najdeš zimní i lehčí bundy, mikiny, trička, několik batohů a jiných zavazadel a v neposlední řadě také třeba pohorky i pantofle.