FTSHP, adidas a Home Alone pro tebe mají speciální vánoční nadílku

U někoho o Vánocích hraje v televizi Popelka, jinde se zase nedá dopustit na Pelíšky a někdo si potrpí spíš na film Home Alone, jenž u nás každý zná v překladu jako Sám doma. Pokud i tebe už od mala každý rok baví maličký Kevin, kterého na Vánoce zapomněli rodiče doma, mám pro tebe super zprávu.

Značka adidas Originals se totiž letos rozhodla oslavit tuhle vánoční klasiku s novým párem tenisek adidas Forum HOME ALONE, který je inspirovaný právě filmem Home Alone. Tyhle povedené boty, na nichž najdeš několik detailů narážejících na konkrétní scénky z filmu, navíc můžeš díky Footshopu získat v probíhajícím rafflu, který končí už v 0:00 v noci z pátka na sobotu.

Kdyby tě náhodou zajímalo, proč pro tuhle spolupráci byla zvolena právě silueta adidas Forum v Low provedení, doporučuju se letos o Vánocích podívat na Sám doma znovu a dávat pozor hlavně na začátku, kdy na sobě má téměr identický pár právě Kevin.

To ovšem není všechno, co si Footshop na letošní Vánoce ve spojitosti s filmem Home Alone připravil. K příležitosti releasu těchto exkluzivních tenisek se totiž díky soutěži na Footshop Instagramu můžeš na jeden den stát právě Kevinem McCallisterem, hlavní postavou zmiňovaného snímku. Sice po tobě nepůjdou Harry a Marv, dvojice zlodějů přezdívající si Mokrý Banditi, podobné dobrodružství, jako zažil Kevin, na tebe ale čeká.

Dvě dvojice totiž vyhrajou zlatou kreditku, v jejímž limitu si budou moct ve Footshopu koupit to, co se jim zalíbí, podobně jako to dělal Kevin s kreditkou jeho táty. Kromě toho se výherci mohou těšit taky třeba na ubytování v luxusním hotelu, hodinovou jízdu limuzínou s pizzou podle chuti a mnohem více dalších zábavných aktivit, které si Kevin ve filmu Home Alone užíval. Jak se zapojit a co musíš pro výhru splňovat se dozvíš v příspěvku níže, tak to nezapomeň zkontrolovat a hlavně se do soutěže zapojit.