Viktor Sheen bez oznámení vydává album Příběhy a sny

Určitě si zaznamenal, že Viktor Sheen tenhle týden pořádal v Roxy dvoudenní křest svého alba Barvy, které vydal už před více než rokem. Sice se to nezdá, deska ale opravdu vyšla už 17. října 2020, pokřtít ji ale Viktor stihl vzhledem k nepříznivé situaci a neustálým opatřením až teď.

Asi nikdo ale nečekal, že Sheen při svém vlastním double křestu oznámí a hned o půlnoci nečekaně vydá zbrusu nové album, které nese název Příběhy a sny. Najdeš na něm rovnou 16 tracků, přičemž 15 z toho je úplně nových a posledním je track Lavazza, ke kterému již na konci května vyšel povedený videoklip, jenž má na YouTube v současné době více než 1,7 milionu zhlédnutí.

Na celé desce Příběhy a sny najdeš pouze tři featy, Viktor si na pomoc totiž pozval jenom Robina Zoota na track Baby Shark, Calina na skladbu Virtuální drogy a v poslední řadě také Huga Toxxxe na track Vice City.

Celé album najdeš už od dnešní půlnoci jak na Spotify, tak i na Apple Music, tak si ho běž poslechnout tam, kde je to pro tebe pohodlnější. Pokud tě Viktorův nejnovější projekt Příběhy a sny zaujme, můžeš ho podpořit v další tvorbě nákupem nových CD´s nebo merche na odkazu viktorsheen.com.