Supreme chystá novou kolekci šperků ve spolupráci s Tiffany & Co.

Jak značka Supreme, tak i výrobce šperků Tiffany & Co. pochází z New Yorku. Oba brandy navíc patří pod skupinu LVMH, která zastupuje několik dalších celosvětově známých společností, jako je třeba Louis Vuitton, Off-White, Fendi, Sephora a několik dalších slavných značek. O to větší smysl dává, že Supreme a Tiffany & Co. chystají společnou kolekci, která kromě několika kusů šperků přinese také jedno triko se speciálním box logem.

Celá kolekce nese název “Return to Tiffany®” a je inspirovaná několika originálními Tiffany šperky, které vycházely v 60. letech minulého století. Kromě řetízků na krk a náramků na ruku si budeš moct objednat taky třeba náušnice, přívěšek na klíče a další doplňky. Celou spolupráci poté uzavírá speciální bílé tričko s box logem v ikonické Tiffany modré, na jehož zádech najdeš ještě Tiffany & Co. logo. Jak zmíněné bogo, tak i všechny šperky si můžeš prohlédnout v galerii níže.

Společná kolekce značek Supreme a Tiffany & Co. vychází přímo na e-shopu Supreme po celém světě už 11. listopadu, pouze Japonsko si na release bude muset počkat až do 13. stejného měsíce.