S novými páry Off-White x Air Jordan 2 dorazí rovnou i celá kolekce

Společně se dvěma zbrusu novými páry, které Virgil Abloh chystá v rámci jeho spolupráce se značkou Jordan a o nichž ses u nás na webu mohl dočíst už několikrát, se již brzy dočkáme také releasu úlně nové kolekce. Na co všechno se můžeme v nejnovějším spojení brandů Off-White a Jordan těšit?

Hlavním lákadlem tohohle releasu jsou tyhle dvě colorways modelu Air Jordan 2, které si můžeš prohlédnout níže. Kromě typických a starých známých Off-White detailů jako je ziptie připnutý ke tkaničkám, nedošitý polootevřený jazyk nebo “SHOELACES” potisk na konci tkaniček na těhle teniskách najdeš třeba také podpis Michaela Jordana a mnoho dalších super detailů.

Kromě již zmíněných dvou párů Air Jordan 2 se v rámci nejnovější Jordan x Off-White spolupráce tentokrát dočkáme i doprovodné kolekce oblečení, v níž najdeš tři trička, jednu šusťákovou soupravu, kraťasy, tři mikiny a v poslední řadě taky jednu kšiltovku. Zajímavé je, že i přestože jsou zmíněné tenisky laděné do červené nebo modré, kolekce se točí pouze kolem kombinace tmavě camo zelené a neutrálních barev. Podrobněji si ji můžeš prohlédnout opět níže.

Jak tenisky, tak i oblečení budeš moct koupit už 12. listopadu, přičemž za jeden pár Off-White x Air Jordan 2 zaplatíš přesně 250 euro. Release pravděpodobně proběhne v aplikaci SNKRS i u mnoha dalších retailerů. Jo a mimochodem, když už mluvíme o siluetě Air Jordan 2, obchod Union Los Angeles chystá také vlastní dva páry.