Release párů Travis Scott x Air Max 1 byl odložen

Vzhledem k tragickým okolnostem, které přinesl festival Astroworld, při němž neštastně zemřelo celkem 10 lidí a několik desítek dalších bylo zraněno, se značka Nike rozhodla odložit drop dvou nových párů Air Max 1 ve spolupráci s Travisem Scottem, o nichž ses u nás na webu mohl už nejednou dočíst.

Původně měly tenisky Cactus Jack x Air Max 1 “Baroque Brown” a “Saturn Gold” releasovat už 16. listopadu, nakonec se jich ale dočkáme déle. Kdy přesně to bude zatím v současné době nelze říct, většina fanoušků má ale za to, že se těchto dvou párů dočkáme ještě letos. Existují ale i lidé, kteří po tragických následcích festivalu Astroworld po Nike požadují okamžité ukončení kontraktu s Travisem Scottem. Podle nich by firma neměla spolupracovat s někým, komu ani trochu nezáleží na svých fanoušcích, čímž naráží na to, že Travis měl vzhledem k situaci pod pódiem svůj koncert předčasně ukončit.

Jak to s releasem a celou spoluprací Travise Scotta a Nike nakonec dopadne je zatím ve hvězdách, pokud by ale měla skončit, je dost pravděpodobné, že resell hodnota jeho starších tenisek půjde raketovým tempem vzhůru. Jak colorway Baroque Brown, tak i provedení Saturn Gold si můžeš podrobně prohlédnout níže.