Přijď v pátek do Pražské tržnice na Addict #20

Po dvouleté odmlce se konečně vrací ta nejlepší párty, kterou u nás můžeš najít. DJ NobodyListen a jeho crew se totiž už v pátek 8. října představí v rámci jubilejní akce Addict #20 v prostorech Pražské tržnice. Konkrétně se Addict tentokrát uskuteční v Hale 13, kde se ještě žádný event podobného typu nikdy nekonal, jako vždy se proto stoprocentně můžeš těšit na něco zcela nového.

Nová nebude jenom lokace, ale samozřejmě i line-up. Na Addictu #20 totiž budeš moct slyšet live set od Coucou Chloe, jedné z nejvýraznějších tváří nového klubového zvuku, který umělkyně prosazuje napříč celým světem se svým labelem NUXXE společně se Shygirl a Segou Bodegou. Je to zcela poprvé, co se francouzská rapperka, zpěvačka a producentka podívá do České republiky, proto bys to rozhodně neměl zmeškat.

Pokud si spíš fanouškem lokální scény, určitě tě nadchne další odhalený host ze soupisky nejnovějšího Addictu. S rapovým koncertem i DJ setem totiž do Pražské tržnice dorazí Dalyb, jeden z členů slovenské skupiny Haha Crew, která v současnosti dává směr mnoha dalším slovenským artists.

Na Addictu logicky nesmí chybět ani jeho zakladatel, Jakub Strach aka NobodyListen, který se na nadcházející akci předvede se svým nově prodlouženým setem. S ním dorazí i Addict Sound, který se ve složení yeezuz2020, ~veni, Rohony a Terra předvede v rámci Addict Sound Showcase. O žízeň se už tradičně postará Jägermeister se svými ledově namraženými drinky.

Lístky ještě stále seženeš na GoOutu, s nákupem by sis ale měl pospíšit, více než 60 procent celkové kapacity už je totiž vyprodáno. Pokud tedy hodláš v pátek na jubilejní Addict dorazit, objednávej dřív, než bude pozdě. S náma se tam určitě uvidíš, jako vždy to totiž bude stoprocentně stát za to, tak doraz i ty!