Nová Balenciaga x The Simpsons kolekce je konečně dostupná

Na začátku října luxusní značka Balenciaga odhalila opravdu zajímavou spolupráci, kterou nečekal asi žádný fanoušek. Na svůj YouTube kanál totiž brand přidal vlastní desetiminutový díl oblíbeného animovaného seriálu The Simpsons, u nás známého pouze jako Simpsonovi.

V tomhle díle, který ve své podstatě funguje jako účinná a povedená reklama na novou Balenciaga kolekci, se Homer, Marge, Bart, Líza a Maggie a mnoho dalších žlutých obyvatelů městečka Springfield vydávají na výlet do Paříže, kde se zrovna má konat Fashion Week. Na cestu je pozval sám kreativní ředitel značky Balenciaga, Demna Gvasalia. Simpsonovi a spol. ale na Fashion Week nemíří jakou pouzí diváci, Paříž si totiž užijí jako modelové tohohle jedinečného brandu.

Jak už jsem naznačil, tahle exkluzivní epizoda seriálu slouží nejen jako reklama na novou Balenciaga sezónu Spring/Summer 2022, ale také i přímo na speciální kolekci oblečení, na kterém se objeví celá rodinka Simpsonů včetně jejich chlupatých mazlíčků.

Celou kolekci, která kromě triček, mikin a jedné bomber bundy zahrnuje také třeba peněženku, batoh, kšiltovku a dvě klíčenky, si můžeš prohlédnout níže. Pokud tě nějaký kousek zaujal, můžeš ho koupit přímo na e-shopu Balenciaga, ceny se ale pohybují od 260 dolarů za klíčenku až do 2450 dolarů za bomber, tak si připrav pořádně tučnou peněženku. A pokud si náhodou ještě neviděl zmiňovanou epizodu Simpsonů, určitě si ji běž pustit, rozhodně totiž stojí za to, a to i v případě, že nejsi zrovna skalním fanouškem tohohle super seriálu.