KAWS a jeho spolupráce s HUMAN MADE, Reese’s Puffs, Cactus Plant Flea Market a Fortnite

Celosvětově známý umělec a návrhář Brian Donnell, jenž je známý především pod svojí dlouholetou přezdívkou KAWS, si v říjnu pro své fanoušky připravil spolupráci s hned několika různými značkami. Čeho všeho se jeho fanoušci dočkali?

Jako první si představíme novou kolekci ve spolupráci se značkou HUMAN MADE, za kterou stojí Nigo, zakladatel brandu A Bathing Bape, jenž je známý hlavně pod zkratkou BAPE. Není to poprvé, co KAWS spolupracuje se značkou HUMAN MADE, jednou totiž spojili síly už na začátku letošního srpna. Tentokrát ses mohl těšit na tři různé crewnecky, dvě mikiny s kapucí, dvě trička a tři tašky přes rameno, celá kolekce ale dropovala už 16. října, teď už jí tudíž seženeš jenom u resellerů.

Část kolekce KAWS x HUMAN MADE. (Zdroj: HUMAN MADE)

Druhou kolaborací, kterou nedávno KAWS odhalil na svém Instagramu, je jeho vlastní obal oblíbených cereálií Reese’s Puffs. Není prvním, kdo s těmito křupínkami s chutí burákového másla a čokolády spolupracoval, v minulosti už totiž vznikly třeba krabice s Travisem Scottem, Lil Yachtym a dalšími známými celebritami. Tyhle cereálie bohužel v našich končinách běžně neseženeš, k prodeji jsou totiž pouze v zemích Severní Ameriky.

Kromě oblečení a cereálií si tenhle měsíc KAWS našel čas i na vytvoření limitovaných skinů do hry Fortnite, které si můžeš za V-Bucks koupit přímo v Shopu. Tahle spolupráce vyšla k oslavám Halloweenu, který firma Epic Games pravidelně slaví se svojí speciální akcí Fortnitemares. Na výběr máš ze čtyř různých provedení barevného kostlivce s detaily ve formě křížků místo očí, čímž je KAWS-ovo práce naprosto typická. Prohlédni si všechny čtyři skiny níže.

Zdroj: Fortnite

Jelikož jsem tenhle článek začal s odstavcem o kolekci oblečení, tak ho s ním i ukončím. Poslední spoluprací, o které bys měl určitě vědět, je totiž speciální kolekce se značkou Cactus Flant Plea Market, kterou můžeš častěji vidět spíš pod zkratkou CPFM. Kromě čtyř různých triček si tak na webu KawsOne můžeš koupit třeba pyžamo a několik dalších doplňků, které vznikly ve spolupráci s Infinite Archives. Po zaplacení košíku ale musíš počítat s tím, že ti předměty přijdou nejméně za 4-6 týdnů, jde totiž pouze o předobjednávku.