Je to oficiální, Kanye West si opravdu změnil jméno na pouhé Ye

Těsně předtím, než Kanye West vydal svoje desáté studiové album nazvané DONDA, ses u nás na webu mohl dočíst také o tom, že se tenhle celosvětově známý rapper a módní návrhář chce přejmenovat. Na konci srpna Kanye podal o změnu jména u kalifornských úřadů žádost, která byla včera oficiálně potrvzena soudkyní Michelle Williams Court.

Kanye Omari West, jak doposud znělo umělcovo celé jméno, se nechal přejmenovat na pouhé Ye. Když píšu pouhé, myslím tím opravdu pouhé, Ye totiž nemá žádné příjmení ani druhé jméno. Od tohohle momentu už tedy žádný Kanye, ale jen a pouze Ye.

Ye je pod tímhle jménem známý už několik let, o změně jména dokonce mluví už od roku 2018, až teď se ale tahle myšlenka stala realitou. Z obyčejné přezdívky se tak stalo oficiální jméno, které rapperovi už nikdo nemůže sebrat. Ye má sice 4 děti, ty si ale všechny příjmení West ponechají, stejně jako i jeho bývalá manželka, Kim Kardashian West.

Kromě jména má Ye také nový haircut, na který jeho fanoušci na první pohled reagují dost kontroverzně. Prohlédni si ho níže sám a dej nám pod příspěvek na našem Instagramu vědět, co si o něm myslíš ty.

Zdroj: @kanyewest