A$AP Rockyho první mixtape LIVE.LOVE.A$AP konečně dorazí na streamy

Těžko se vzpomíná na dobu, kdy A$AP Rocky nebyl celosvětově známou celebritou ovlivňující nejen hudební, ale také módní trendy. Svůj historicky první mixtape nazvaný LIVE.LOVE.A$AP vydal interpret ke stáhnutí zcela zdarma 31. října roku 2011, letos tak tenhle skvělý a v mnoha ohledech zásadní projekt slaví celou dekádu od jeho releasu.

Až do dnešní doby sis však mixtape LIVE.LOVE.A$AP nemohl pouštět na žádných streamovacích platformách, za celých deset let tam totiž nikdy oficiálně nevyšel. To se změní už letos na konci října, kdy debut A$AP Rockyho konečně dorazí jak na Spotify, tak i na Apple Music. To určitě potěší nejen všechny Rockyho OG fans, ale i ty, kteří ho znají jenom okrajově, celý tape je totiž furt fresh a rozhodně neurazí.

Cover mixtapu LIVE.LOVE.A$AP.

Nestárnoucí hity jako jsou tracky “Trilla“, “Purple Swag: Chapter 2” nebo “Palace” a mnoho dalších už tak brzy budeš moct poslouchat offline ve svém mobilu pomocí streamovacích služeb. Mixtape by podle současně dostupných informací měl na všech platformách vyjít už 29. října, což je přesně 2 dny před desetiletým výročím, které letos LIVE.LOVE.A$AP slaví.

Tracklist mixtapu LIVE.LOVE.A$AP:

 1. Palace
 2. Peso
 3. Bass
 4. Wassup
 5. Brand New Guy feat. Schoolboy Q
 6. Purple Swag Chapter 2 feat. Spaceghost Purrp & ASAP Nast
 7. Get Lit feat. Fat Tony
 8. Trilla feat. ASAP Twelvy & ASAP Nast
 9. Keep It G feat. Chace Infinite & Spaceghost Purrp
 10. Kissin Pink feat. ASAP Ferg
 11. Houston Old Head
 12. Acid Drip
 13. Leaf feat. Main Attrakionz
 14. Roll One Up
 15. Demons
 16. Bonus – Out Of This World