Yeezy Slides “Glow Green” releasují už 6. září

Už za dva dny nás čeká drop nové colorway povedených pantoflí Yeezy Slides. Těšit se můžeš na barevné provedení “Glow Green”, což je po všech předchozích párech příjemná změna, všechny dosavadní Yeezy Slides se totiž držely pouze krémových a zemitých barev, trochu pestrosti tak téhle siluetě určitě neuškodí.

Tyhle extra pohodlné pantofle budeš moct v aplikaci Confirmed sehnat od 60 dolarů 6. září, tak na to nezapomeň. Dropovat budou ve všech možných velikostech, na své si tak přijdou jak dospělí, tak i ti úplně nejmenší. U dětských velikostí si navíc můžeš všimnout zásadní změny v podobě pásku u paty, který určitě znáš třeba z děravých pantoflí Crocs.

Tak co, zaujaly tě Yeezy Slides v pestřejších barvách, nebo radši vsadíš na jistotu a zůstaneš u původních colorways? Dej nám vědět v komentářích pod posledním příspěvkem na Instagramu.

Mimochodem, viděl si tyhle povedené páry Air Jordan 4 “Zen Master”, které vzpomínají na legendárního trenéra Phila Jacksona? Více o těchto teniskách najdeš v jiném článku u nás na webu.