Supreme chystá dva nové páry Nike SB Dunk High

Se siluetou Nike SB Dunk High poprvé značka Supreme pracovala v roce 2003, kdy vyšly tři colorways s ikonickými hvězdičkami u Swooshe. Už letos na podzim se ale po osmnáctileté pauze můžeme těšit na dva nové páry vysokých SB Dunků v Supreme zpracování.

Původní páry Supreme x Nike SB Dunk High z roku 2003.

S hvězdičkami ale letos nepočítej, opakovat staré věci by totiž byla dost velká nuda. Místo toho se můžeš těšit na dva páry s velkým nápisem “By Any Means” na patě, přičemž písmena NY jsou speciálně stylizovaná tak, aby si na první pohled poznal, že jde o narážku na New York.

Jako další detaily musím zmínit třeba i nápis “Sup” na tagu na jazyku, speciální Supreme x Nike SB vložky nebo nápis “No <3” na vnější straně boty, který naráží na všemi známý slogan “I <3 New York” od Miltona Glasera. Možná už ti došlo, okolo kterého města se tyhle tenisky jednoznačně točí.

Těšit se můžeš hned na dvě barevná provedení, v současné době bylo ale oficiálně odhaleno pouze to s kombinací černé a bílé barvy. Na pořádné fotky červeno-modré colorway si holt budeme muset ještě chvíli počkat, níže si ale můžeš prohlédnout alespoň jeden z leaknutých obrázků.

O datumu vydání těchto povedených párů se zatím nikdo nijak nezmínil, předpokládá se ale, že by nové Supreme Dunky mohly vyjít už letos v rámci kolekce Fall/Winter 2021.