Sháníš autoškolu? Poznej autoškolu NOBE s lidským přístupem a hodnými učiteli.

V Autoškole NOBE od začátku její historie vědí, že nejdůležitější součástí výcviku při kurzech na řidičák skupiny B je lidský faktor – instruktoři. To oni tráví s žáky nejvíce času a oni určují, nakolik se výcvik daří, a proto se v NOBE za volant usedá jedině s úsměvem! 

Povolání učitele je posláním

Povolání učitele v autoškole patří k těm, která jsou zároveň posláním. Je to stejně důležitá pozice jako v klasické škole, akorát výuka netrvá roky, ale pouze několik týdnů. To nic nemění na tom, že během své kariéry ovlivní stovky, možná i tisíce osudů. A do velké míry záleží právě na nich, jak se pak tihle lidé chovají za volantem, kde se o životě a smrti často rozhoduje během pár sekund. 

Jaký by měl být tvůj instruktor? 

Osobnost instruktora v autoškole by měla být hlavně psychicky stabilní. Ne každý má pedagogické schopnosti, ale měl by tě umět zaujmout , ať už je ti 18 nebo 29. Musí například umět srozumitelně vysvětlit technické parametry motoru i naprostému začátečníkovi. Jednou z nejdůležitějších vlastností dobrého instruktora je schopnost navodit pohodovou atmosféru, která tě zbaví stresu nebo ho aspoň zmírní na minimum. V NOBE vědí, že žáci dělají chyby a určitě jim nepomůže, když na ně bude učitel křičet. Pohodové klima beze stresu umožňuje lepší soustředění a každý si pak více věří.

Jací jsou učitelé v NOBE?

Jsou klidní a přátelští. Lektory si v NOBE školí sami. Snaží se tím zajistit vyšší morální i profesionální status každého člena učitelského týmu. I když působí po celé republice a stále rostou, pořád jsou rodina a chtějí vychovávat dobré řidiče, nikoli pouhé držitele řidičáku!

Během celého výcviku máš jediného lektora a totéž vozidlo včetně závěrečné zkoušky. Protože proč se  zbytečně znervózňovat neustálými změnami? A kdyby to náhodou z nějakého důvodu neklapalo, mají studenti právo na změnu lektora i vozidla na základě vlastního přání, a to kdykoliv během kurzu.

NOBE je dle předních vyhledávacích serverů nejlépe hodnocená autoškola v ČR s profesionálními a vlídnými učiteli. Skvělé je, že můžeš  požádat o kteréhokoliv z nich, pokud ti ho  někdo doporučil. A pokud nejdeš na doporučení učitele, mrkni na web NOBE, kde najdeš o každém učiteli malý medailonek s představením. A zkušenosti klientů?

Ideálním doporučením autoškoly jsou vždy recenze. Dejme tedy slovo těm, kteří už řidičák v Autoškole NOBE udělali: 

„Výcvik probíhal poklidně. Instruktor se mě snažil co nejvíce uklidnit, abych nebyla ve stresu a měla jsem s ním velice dobrý vztah. Během jízd byla sranda, vždy jsem se na ně těšila. Autoškole bych nevytkla nic. Velká spokojenost, určitě doporučuji.“

„Kurz sice trval kvůli koronaviru trochu déle, ale také jsem z vlastní iniciativy čekala na přiřazení instruktorky, což se mi vyplatilo, paní Grunclová je skvělá.“

„Jsem velmi spokojen, ještě mi zbývají tři jízdy a už budu čekat jen na závěrečnou zkoušku. O prázdninách jsem se přihlásil, udělal jsem teorii a začal i s jízdami. Domlouvání proběhlo vždy bez problémů, lektor se občas přizpůsobil mně a někdy zase já na oplátku jemu. Doporučuji všem. P. S.: zkoušky jsem zvládl napoprvé.“

„Dnes jsem dokončila kondiční jízdy (6× 45 min.). Před začátkem první jsem měla obrovský strach (nejezdila jsem pět let). Pan lektor Kosňovský je super! Ujistil mě, že to půjde – a měl pravdu. Na každou další jízdu jsem se těšila, projela jsem centrum křížem krážem, parkovala jsem, rozjížděla se do kopce a myslím, že jsem vše zvládla. Jsem si mnohem jistější a do auta se těším, takže moc děkuji!“