Release párů Air Jordan 5 “Oreo” musel být odložen

Tyhle povedené pětky v černobílé kombinaci, které poprvé vycházely už v roce 2013, měly původně dropovat už 10. září, Nike ale muselo release nakonec z neznámých důvodů odložit. Podle současně dostupných informací by tak měly páry Air Jordan 5 “Oreo” být znovu dostupné až 25. září.

Na tomhle provedení modelu Air Jordan 5, kterému se kromě “Oreo” říká také často “Moonlight”, najdeš pouze černou, bílou, šedou a také trochu průhledně modré barvy na podrážce. To z tohohle páru dělá neskutečně univerzální tenisku, kterou sladíš k téměř každému outfitu a určitě obohatí tvůj botník.

Páry Air Jordan 5 “Oreo” by neměly vycházet v aplikaci SNKRS, najdeš je totiž pouze na stránkách Nike. Jak už jsem jednou zmínil, dropovat by měly 25. září, přičemž za jeden pár zaplatíš 190 dolarů, tak už radši začni šetřit, ať to pak tvojí peněženku tolik nebolí.

Mimochodem, už si viděl páry Air Jordan 1 “Dark Marina Blue”, na které se můžeš těšit už na začátku příštího roku? Více o téhle colorway najdeš v tomhle článku na webu The Mag.