Použité spodky Michaela Jordana jdou do aukce

Michael Jordan je bezpochybně jednou z největších ikon nejen basketbalu, ale i sportu celkově. Jeho jméno je totiž skrze jeho stejnojmennou značku známé i těm, kteří se o basketbal vůbec nezajímají. Vždyť Jordan Brand nosí dokonce i celý fotbalový tým Paris Saint-Germain v čele s Lionelem Messim. Takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho, snad už ale chápeš můj point.

To, že si někteří chtějí koupit Jordanovy nošené tenisky bych z hlediska historie ještě pochopil, někteří lidé ale Michaela Jordana milují natolik, že jsou dokonce schopní utratit nemalou částku peněz za jeho nošené spodky.

Ano, to myslím opravdu vážně, Jordanovy nošené trenýrky totiž do aukce dal jeho osobní bodyguard, John Michael Wozniak. Kromě kompresních trenek se v aukci objevily i další předměty z Michaelova šatníku, nejvíce lidí na internetu ale zaujalo právě nošené spodní prádlo.

Aukce probíhá na platformě Lelands Auctions až do 26. září, zatím jsou ale trenýrky stále na počátečním příhozu, což je 500 dolarů.

Když už píšu o Jordanovi, viděl si tyhle jedničky, které připomínají jeho lásku ke žvýkačkám? Více o chystaném páry najdeš v tomhle článku u nás na webu.