Orion vydává první videoklip na track Famous z chystaného alba Teritorium III

Jeden ze zakládajících členů legendární skupiny PSH, Orion, včera večer na YouTube kanále labelu BiggBoss vydal první videoklip z jeho nově chystané desky Teritorium III. Ta vychází už 28. října letošního roku, což je téměř šestnáct let od doby, kdy vyšlo Teritorium II.

Track nese název Famous a o jeho produkci se postaral Mike Trafik, jeden z dalších členů skupiny Peneři strýčka Homeboye. V klipu můžeš slyšet také Hammondovy varhany, které má na svědomí česko-americký umělec Ondřej Pivec. Za finálním mixem a masterem stojí Kenny Rough z labelu Ty Nikdy.

„Rádi bychom společně s Trafikem navázali na moje předchozí solo alba Teritorium I. a II. z let 2003 a 2005. A dali tím najevo, že i v roce 2021 děláme stále svůj shit. Pro ty chytřejší to znamená, že jsem stále minimálně stejně ortodoxní hovado, co miluje game. A že sound toho alba je nejenom dnešek, ale i minulost a budoucnost,” říká o nové desce Teritorium III sám Orion.

V novém videoklipu Papa Ori vzkazuje svým fanouškům to, že na scéně a s rapem rozhodně nekončí, což potvrzuje i Mike Trafik, který velkou většinu alba produkoval. „Jsem přesvědčen, že takovou desku od něj nikdo nečeká. Hudebně je úplně jinde,” tvrdí o Teritoriu III Mike T.

Orion už si podle jeho slov na osmém albu nepotřebuje nic dokazovat, natož na něm vydělávat peníze. Na desce s Mikem pracovali přes rok a půl a objeví se na ní několik hostů jak z rapu, tak i jiných hudebních žánrů, určitě je proto na co se těšit. Pokud nechceš tenhle release zmeškat, doporučím sledovat Orionův Instagram, kde se o nové desce dozvíš ty nejaktuálnější informace.