Kylie Jenner potvrzuje, že je s Travisem Scottem znovu těhotná

Asi dva týdny zpátky ses u nás na webu mohl dočíst o tom, že Kylie Jenner podle několika neověřených zdrojů čeká další dítě s Travisem Scottem. Internet ale nelhal a opravdu těhotenství odhalil ještě předtím, než to věděla třeba matka Kylie, Kris Jenner.

Jako první se fámy o tom, že Stormi bude mít sourozence začaly objevovat na TikToku. Právě tam totiž kolovala většina konspirační teorií, které odstartovalo video od uživatelky známé jako Tiffany. Ta už na začátku srpna přidala na svůj účet video, kde se zabývala tím, že Kylie na svůj Instagram v poslední době přidávala stále ty stejné nehty. Podle ní to pro Kylie bylo velmi neobvyklé, z čehož usoudila to, že si fotky předfotila, aby skryla své těhotenství.

Někdo by mohl namítnout, že jde o dost pochybnou teorii, ve finále ale byla pravdivá, a proto proti ní nelze vlastně ani nic říct. Kylie Jenner své těhotenství odhalila sama na svém Instagramu, kam přidala minutu a půl dlouhé video, kde můžeš vidět třeba to, jak Kylie byla na ultrazvuku nebo jak odhalila své matce to, že je s Travisem znovu těhotná.