Ke konci roku nás čeká release čtyř párů Air Jordan 1 High

Air Jordan 1 umí být skvělou teniskou i do chladnějšího počasí, určitě tě proto potěší, že se ještě letos v listopadu a prosinci dočkáme čtyř nových colorways modelu Air Jordan 1 High. Na jaké provedení se můžeme společně těšit?

Jako první nás už 20. listopadu čeká release párů Air Jordan 1 Retro High OG “Bordeaux”. Na tomhle provedení najdeš kombinaci burgundy a bílé barvy, což doplňuje ještě lesklý stříbrný Swoosh po stranách. Tyhle i všechny ostatní páry, které si dneska představíme, koupíš za 170 dolarů, jak už to u siluety Air Jordan 1 bývá zvykem.

Druhým párem z line-upu jsou dost zvláštně sladěné tenisky Air Jordan 1 High “Archaeo Brown”. Kromě hnědé si na nich můžeš všimnout také bílých, zelených, fialových i světle modrých částí. K tomu všemu jsou navíc přidány ještě černo-lososové tkaničky. Colorway “Archaeo Brown” je ze všech párů, o kterých se v tomhle článku dočteš, asi nejméně nositelná. Je to hlavně díky zvláštní kombinaci barev, možná mě ale někdo se super outfitem a tímto párem na nohách někdy v budoucnu přesvědčí o tom, že se mýlím. I tak bys ale měl o tomhle releasu, který je naplánovaný na 19. prosince, určitě vědět.

O zbylých dvou párech už ses u nás na webu mohl jednou dočíst, tím prvním je totiž provedení Air Jordan 1 OG “Atmosphere”, které má připomínat hlavně lásku, kterou Michael Jordan choval ke žvýkačkám. Ty totiž slavný basketbalista neustále žvýkal na hřišti, ale i mimo něj. Na podrážce najdeš dokonce jeden vtipný odkaz ve formě růžového fleku, jenž vypadá jako přilepená žvýkačka, kterou si zrovna vyšlápl. Párů “Atmosphere” bychom se měli dočkat 22. prosince.

Nejspíš posledním párem Air Jordan 1, na který se letos v zimě můžeme těšit, je colorway “Patent Bred”, o které už si možná také slyšel. My o ní na webu totiž už jednou psali, tehdy byl ale release date naplánovaný už na 23. listopadu, což se nedávno změnilo až na 30. prosince. Tohle ikonické provedení kombinující černou a červenou tentokrát vychází s patentovou kůží, která je typická svým lesklým vzhledem.

Když už jsme u modelu Air Jordan 1, hned v polovině ledna roku 2022 by měly vycházet páry “Dark Marina Blue”, o těch už se ale více dozvíš v jiném článku u nás na webu. Běž to checknout, stojí to za to!