Forgen dneska vydal své debutové album PVST

Jedinečný Forgen dneska o půlnoci konečně releasnul svoje historicky první album, které nese název PVST. V současné době ho najdeš už jak na Spotify, tak i na Apple Music, proto si ho běž poslechnout tam, kde je to pro tebe pohodlnější.

Deska PVST je rozdělená do tří části, v nichž najdeš celkem 18 tracků, celý poslech ti tak zabere něco málo přes třičtvrtě hodiny. Kromě Forgena budeš moct slyšet sloky i od Dokkeytina, Doriana, Blaka, MadMada nebo také PsychoRhyma a mnoha dalších interpretů, které si Forgen na album pozval.

Z producentů musím určitě zmínit jména jako je Norbert Ronin, Peyseyko808, Komander Ground nebo Mefek a spoustu dalších talentovaných beat makerů. O mix se postaral Pepis z The Mag Soundu a finálový master zajistilo Audiogarden Studio.

K albu už vyšly dokonce dva klipy, přičemž ten první na track WANTED s Homerem najdeš přímo na kanále The Mag. Zatímco první klip je pouze animovaný vizuál od Adama Bazlíka, u tracku STVRS ft. Blako už jde o plnohodnotný videoklip, o který se postaral Michal Hala. Ten pro změnu najdeš na kanále forgen.

Pokud chceš našeho Forgena v jeho tvorbě podpořit, můžeš si na webu kopetoslapeto.cz koupit podepsané CD nebo něco jiného. Běž to checknout pomocí kliknutí na odkaz sám.