Drake odhaluje cover, release date a Nike merch k albu Certified Lover Boy

Drake svoje dlouho očekávané album Certified Lover Boy teasuje na Instagramu víc než rok, nyní se ale konečně dozvídáme nějaké podrobnosti. Jeho nejnovější desku by měl vydat už tenhle pátek 3. září, tak doufejme, že release několikrát neodloží stejně jako Kanye.

Kromě datumu vydání Drake již odhalil také cover, o který se mu postaral londýnský umělec Damien Hirst. Právě cover alba Certified Lover Boy schytal na internetu dost negativních ohlasů, je na něm totiž pouze 9 emojis těhotných žen v různých barvách. Mnoho lidí tohle umění považuje za neoriginální a nudné, možná ale Drake chtěl pouze vytvořit okolo jeho chystaného alba větší hype. Jak se totiž říká, špatná reklama je taky reklama.

Cover alba Certified Lover Boy.

Odhalen už byl také speciální merch ve spolupráci se značkou Nike. Těšit se můžeš na tři černá trička se speciálním Nike x CLB logem vepředu a třemi různými citáty na zádech. Vybrat si můžeš z nápisů “Should’ve Said You Loved Me Today Because Tomorrow is a New Day”, “Something Other Than Me Has Got to Give” nebo “I Don’t Miss…Let Alone Miss You”. Podívej se níže na trika sám. Kdy přesně bude merch v kolaboraci s Nike vycházet zatím není jisté, je ale dost možné, že to bude ve stejný den jako album, tudíž 3. září.