Další Suicoke pantofle ve spolupráci se značkou Moncler

Luxusní značka Moncler nedávno odhalila nový projekt Moncler Genius, jehož součástí byla nová kolekce 2 Moncler 1952 Man, která zahrnovala i další kolaboraci s japonským brandem Suicoke. V rámci téhle spolupráce jsme se tentokrát dočkali hned čtyř nových colorways ikonických pantoflí, přičemž značky pracovaly s modely Moto Sandals a Pepper Slip-Ons.

U siluety Moto Sandals vyšly hned tři různé barevné provedení, “Sage Green“, “Beige“; a “Black“, zatímco u modelu Pepper Slip-On jsme se dočkali pouze varianty “Black“. Retail u Moto Sandals dělal 340 euro, u pantoflí Pepper sis musel ještě dalších 20 euro připlatit.

Všechny tři páry i se zbytkem kolekce 2 Moncler 1952 Man dropovaly přímo na Moncler webu2. září, stále tam ale několik povedených kousků v tvé velikosti určitě najdeš. Běž to zkontrolovat sám, ať ti náhodou neunikne nějaká super nabídka.

Mimochodem, když už píšu o pantoflích, viděl si nové Yeezy Slides v barvě “Green Glow“? Oproti předchozím colorways Slides jde barevně o dost příjemnou změnu, tak to checkni v tomhle článku.