Billie Eilish x Jordan: Na co se můžeme těšit?

O tom, že nás čeká kolaborace značky Jordan a zpěvačky Billie Eilish už možná víš. Jako první totiž byly odhaleny její páry Air Jordan 1 KO v pastelově zelené barvě, která je pro Billie naprosto typická. Po KO jedničkách jsme se ve spolupráci s hudební hvězdou, jež letos se svým albem Happier Than Ever dosáhla na první příčku v žebříčku Billboard Hot 100, dočkali také modelu Air Jordan 15.

Billie má rozhodně zajímavý výběr siluet, obě jsou totiž mezi komunitou tak trochu trnem v oku. Model Air Jordan 1 KO mnoho lidí téměř nezná a často je dokonce považován za padělky, ve skutečnosti se s ním ale píše dlouhá historie, kterou by každý správný sneakerhead měl určitě znát.

Podobné platí i u tenisek Air Jordan 15, které patří mezi ty nejméně oblíbené Jordan siluety vůbec. To přiznává dokonce i Tinker Hatfield, snad nejznámější Nike designér, který stojí za mnoha známými modely, jako jsou například Air Jordan 3, Nike Air Huarache, Nike MAG nebo Nike Air Max 1 a mnoho dalších.

Billie svojí lásku k patnáctkám poprvé veřejně přiznala v sérii Sneaker Shopping od Complexu, kde se objevila v dubnu roku 2019. Na jejím zpracování téhle siluety už ale pro změnu nenajdeme zelenou, celá teniska je totiž zahalená do tmavě béžové s několika černými detaily.

Podle současně dostupných informací by oba páry měly vyjít najednou už 30. září, pokud tě tedy nějaký zaujal, buď na drop ready. Bohužel ti zatím neprozradím, na kolik tě tyhle tenisky vyjdou, cena totiž stále nebyla odhalená, už brzy by se to ale určitě mělo změnit.