A$AP Rocky teasuje nový pár Prada x adidas Forum Low

A$AP Rocky včera na svůj Instagram přidal nový příspěvek, ve kterém se pochlubil ještě nevydaným párem ze spolupráce značek Prada a adidas. Tomuhle spojení se často říká Pradidas, což si můžeš všimnout i přímo v popisku Rockyho příspěvku, kde interpret napsal pouhé “PRA-DI-DAS?”.

Novým párem, u kterého si zatím ani nemůžeme být jistí, jestli vůbec vyjde, se stal model adidas Forum Low, jenž letos zažívá velký boom hlavně díky spolupráci s portorickým umělcem Bad Bunnym. Na tomhle celobílém provedení si ale hned na první pohled všimneš jednoho speciálního detailu. Na tkaničkách totiž najdeš jednu malou kapsičku s ikonickým Prada logem.

Forum Low je již třetí siluetou, která v rámci spolupráce Prady a adidasu (snad) vyjde. Stejně jako při releasu modelů Superstar a Luna Rossa i tentokrát nejspíš musíme ale počítat s vysokým retailem, který podle prvních informací z Instagram účtu SneakerAtom bude dělat možná až 600 dolarů.

Kdy a jestli vůbec se tohohle páru dočkáme ti bohužel neprozradím, níž ale můžeš alespoň checknout Rockyho fotky s novými Pradidas teniskami a komplet Prada outfitem.

Zdroj: @sneakeratom