V Berlíně se nejspíš otevře Supreme store

V současné době je po celém světě celkem třináct oficiálních poboček značky Supreme, brzy by ale snad měla přibýt ještě jedna lokace. Zatím existují dva obchody v New Yorku, odkud značka pochází, dále jeden v Los Angeles, San Franciscu, Milánu, Paříži, Londýně a zbylých šest se nachází v Japonsku.

S novým obchodem chce značka cílit hlavně na své evropské fanoušky, podle aktuálně dostupných informací by se totiž další pobočka měla stavět v hlavním městě Německa, Berlínu. To je skvělá zpráva nejen pro němce, ale i pro nás, najednou totiž budeme mít Supreme store v podstatě za rohem. Z Prahy do Berlína totiž jedeš přibližně 3-4 hodiny, což je oproti více než deset hodin dlouhé cestě do Paříže, kde je pro nás momentálně nejbližší pobočka, docela chvilka.

Bližší informace o otevření obchodu Supreme Berlin zatím nebyly zveřejněny, jakmile ale budeme vědět víc, určitě tě o tom budeme na našem webu informovat. Předpokládá se, že k oslavě otevření nové pobočky bude Supreme releasovat i speciální triko, jde ale pouze o spekulace.

Mimochodem, už si viděl lookbook nové kolekce Fall/Winter 2021? Pokud ti náhodou unikl, můžeš si ho kompletně celý prohlédnout v tomhle článku.