“Toasty Pack” Dunky zahřejí tvoje nohy i v chladných dnech

U tenisek je důležité nejen to, aby dobře vypadaly, ale i to, aby byly pohodlné a bylo ti v nich prostě dobře. A co si budeme, ale v nízkých Dunks, co nosíš teď v létě, ti nejspíš určitě bude na podzim a v zimě dost chladno. To řeší nová kolekce Toasty Pack, která kromě několika jiných věcí zahrnuje i dva páry Nike Dunk Low. S těmi nejen oslníš své kámoše, ale ještě ti díky speciálním materiálům, ze kterých jsou boty vyrobeny, nebude zima.

Oba dva páry jsou totiž sešité z několikanásobně prošívaných textílií, což zajišťuje lepší zateplení a tudíž více tepla přímo u tvé nohy. Na vnitřní části boty navíc najdeš chlupatý semiš, který tě také v zimě pořádně zahřeje.

Těšit se můžeš na dvě colorways, z nichž jedna kombinuje světlě šedou s modrou s černými detaily. Druhé barevné provedení si hraje hlavně s tmavě olivovou a oranžovou, na sole ale najdeš i bílou a oranžově gumovou podrážku. Swoosh na jazyku u tohohle releasu nahradí speciální Sunburst logo, kromě něhož najdeš na vnitřní straně tenisky i dva malé Nike tagy.

O datumu vydání těchto párů toho zatím moc nevíme, ovšem vzhledem k tomu, že jde o tenisky hlavně na chladné období, by měly snad vyjít někdy na začátku podzimu. Jestli bude Toasty Pack dražší, než je u nízkých Dunků obvyklé, také zatím není zcela jisté, kvůli použitým materiálům ale můžeme lehké zdražení očekávat.