Supreme odhaluje Fall/Winter 2021 lookbook

Těsně potom, co jsme psali o novém Supreme metru, které nyní projíždí pod městem New York, odhalila značka Supreme zbrusu nový lookbook a celou kolekci Fall/Winter 2021.

Jako vždy se můžeš těšit jak na jednoduché jednobarevné kousky, tak i na všelijaké grafické all-over printy. V letošním lookbooku modelují skejťák a rapper Sage “Navy Blue” Elsesser spolu se skejťákem Mathiasem Sauvageonem. Ze spoluprací bych vypíchnul třeba GORE-TEX zimní bundy v kolaboraci s New York Yankees, Supreme bonbóny Skittles včetně kolekce oblečení od Mitchell & Ness nebo také mnoho kousků s designy od umělkyně Lady Pink.

Kromě toho nás také klasicky čeká nabitý line-up doplňků, na kterých si Supreme většinou dává pořádně záležet. Obzvlášť tentokrát se accessories dost povedly, najdeš mezi nimi třeba Butterfly pingpongový stůl, bowlingovou kouli, JBL repráky, ruční Stanley pilu a mnoho dalších super doplňků. Jako vždy se také můžeš těšit na Hanes spodní prádlo, poprvé ale bude vycházet v růžové barvě.

Kolekce Fall/Winter 2021 bude jako obvykle vycházet v týdnových intervalech, přičemž první drop nás čeká 19. srpna, tedy vlastně už pozítří. Lookbook najdeš dole pod článkem, pokud bys sis ale chtěl prohlédnout úplně celou kolekci Fall/Winter 2021, zamiř spíš přímo na Supreme web.