Stone Island představuje spolupráci s New Balance

Po několika měsících teasování kolaborace značek Stone Island a New Balance tu konečně máme oficiální oznámení. Stone Island dva dny zpátky představil na svém Instagramu nadcházející spolupráci s Tokyo Design Studiem, což je vlastně centrum inovací značky New Balance se sídlem v Bostonu a Tokiu.

Není to poprvé, co se tyhle dva brandy spojily na společném projektu. V roce 2013 totiž ve spojení sil vydaly rovnou dvě colorways New Balance modelu 577 v šedém a oranžovém provedení. Tyhle páry se dnes na stránce Grailed přeprodávají přibližně za 400 dolarů.

Tentokrát ale nejde o pouhou jednorázovou spolupráci, značky New Balance a Stone Island si totiž budou navzájem pomáhat po dobu několika dalších let.

Na co přesně se v rámci téhle kolaborace můžeme těšit ti sice zatím neprozradím, jakmile o se o tom ale jedna ze značek zmíní, můžeš mít jistotu, že se o tom dočteš právě u nás na webu.

„Existuje jen pár značek, které se dají označit za ikonické,“ říká Carlo Rivetti, prezident a kreativní ředitel společnosti Stone Island. „Je to hlavně díky konzistentnosti napříč celou jejich historií, jejich silné vizi a nekonečné vášni vkládané do výroby produktů. Jak Stone Island, tak i New Balance již dokázali, že tohle splňují. To, že si navzájem otevřeme dvířka a budeme sdílet a vzájemně si vyměnovat nápady, je výborná a vzrušující zpráva pro všechny naše fanoušky,“ dodává.

Věřím, že se určitě máme na co těšit a o tomhle spojení ještě rozhodně uslyšíme. Mimochodem, víš vůbec, že značku Stone Island na minulého roku odkoupil Moncler? Pokud ti tohle náhodou uteklo, více se o tom dozvíš v tomhle článku u nás na webu.