Sneaker Alarm Week #9: YEEZY Day i SNKRS Day

Po extrémně silném line-upu z minulého týdne bude Sneaker Alarm na tenhle týden opět trochu slabší odvar, i tak se ale určitě najdou nějaké releasy, které bys neměl zmeškat.

Celou situaci zachraňuje hlavně to, že nás tenhle týden v první řadě konečně čeká YEEZY Day, který bude následován výročím spuštění aplikace SNKRS. Oba dva dny přinesou hned několik již vydaných limitovaných párů, které teď můžeš při téhle jedinečné příležitosti chytit.

Yeezy Foam Runner “MX Cream Clay” – 2. srpna

O těchto futuristických pantoflích z dílny Kanyeho Westa už ses u nás na webu mohl dočíst jednou, od té doby už tak možná víš, že releasují hned v pondělí 2. srpna za cenu 80 euro/2 000 korun. Tyhle tenisky, pokud se tahle bota dá tak nazvat, jsou mezi sneaker komunitou kontroverzním tématem. Někdo vychvaluje jejich inovativní styl a obrovské pohodlí, jiní by všechny páry nejradši spálili někde na skládce. Který tábor je bližší tobě?

YEEZY DAY – 3. srpna

Jak už možná víš z jednoho staršího článku, 3. srpna se můžeš po dvouleté pauze těšit na oslavu spolupráce značky adidas a Kanyeho Westa. Právě ten den se totiž uskuteční takzvaný Yeezy Day, který pro fanoušky Kanyeho tvorby přinese hned několik restocků. Přesný line-up zatím není jistý, podle současně dostupných informací bychom se ale měli dočkat třeba nových párů YEEZY 700 V3 “Dark Glow” nebo navrátu legendárních YEEZY BOOST 700 v OG provedení “Wave Runner”.

Levi’s x New Balance 992 “Grey Denim” – 6. srpna

Jako další nás tenhle týden čeká povedená spolupráce značek New Balance a Levi’s, které si společně pro své fanoušky připravili rovnou celou kolekci. Ta zahrnuje džínovou bundu, džíny Levi’s 501 a také siluetu New Balance 992, která je pro nás v rámci Sneaker Alarmu nejdůležitější. Tyhle taťkovské tenisky by měly releasovat i se zbytkem kolekce už 6. srpna za 280 euro/7 100 korun. Pokud bys měl zájem spíš o džíny, připrav si 320 euro, pokud bys doma chtěl mít spíš bundu, vyjde tě na rovných 400 euro.

Air Jordan 1 Low “SNKRS Day” – 8. srpna

Poslední den v týdnu budou v rámci oslav výročí spuštění aplikace SNKRS dropovat tyhle nízké jedničky s detaily s leopardím printem. Kromě toho na těchto párech Air Jordan 1 Low najdeš světlé barvy v odstínech žluté, krémové a bílé. Tyto tenisky mají datum vydání naplánovaný na 8. srpna, jejich cena však nebyla zatím zveřejněna. Zaměstanci Nike ale už teď potvrdili, že mnoho těchto párů bude rozdáno úplně zadarmo jako dárek ke SNKRS dnu.

SNKRS Day – 8. srpna

Společně s teniskami výše je neoddělitelně spjatý i SNKRS Day. Stejně jako u Yeezy dne, i v neděli se můžeme těšit na několik limitovaných Swoosh releasů z letošního roku. Právě v ten den tak máš šanci chytit ty nejvíc hyped tenisky za retail, což se ti jen tak nepoštěstí. Co přesně bude dropovat zatím není úplně jisté, očekáváme ale třeba páry Air Jordan 3 x A Ma Maniére nebo Air Jordan 6 ve spolupráci s Travisem Scottem. Nezapomeň proto v neděli 8. srpna zapnout aplikaci SNKRS a zkontrolovat, co je tam nového.

Pro tentokrát už to bude všechno, co na to říkáš? Jaký release tě zaujmul tenhle týden nejvíc? Mě osobně nejvíc oslovil SNKRS Day, a to hlavně proto, že podobná příležitost, jak chytnout ty nejlepší páry z celého roku za retail, se jen tak nevidí.

Mimochodem, víš, jaké tenisky si Yzomandias obul do svých posledních třech klipů? Díky sérii Heat on Feet to můžeš ihned jednoduše zjistit, tak si pospěš a běž si článek rychle přečíst!