Sneaker Alarm #11: AJ1 Low Starfish a mnoho dalšího

Vítej u jedenáctého dílu Sneaker Alarmu, pravidelné série, ve které vždy najdeš ty nejdůležitější a nejlepší releasy následujícího týdne, o kterých bys určitě měl vědět. Nebudu zbytečně zdržovat úvod, pojďme se na to společně vrhnout.

sacai x Fragment x Nike LDWaffle – 24. srpna

Po obrovském úspěchu releasu Air Jordan 1 ve spolupráci s Travisem Scottem a fragment designem se můžeš hned v úterý těšit na další tenisky ve spojení s fragmentem. Tentokrát už ovšem bez Travise Scotta, toho totiž nahradí značka sacai od japonské návrhářky Chitose Abe. V kolaboraci Nike, sacai a fragment se dočkáme hned dvou párů LDWaffle v šedém a tmavě modrém provedení. Obě vychází už 24. srpna za cenu 175 euro/4 450 korun.

Kerwin Frost x adidas Superstar “Superstuffed” – 26. srpna

Tyhle Superstary od Kerwina Frosta na první pohled vypadají dost obyčejně, když je ale porovnáš s běžným párem adidas Superstar, všimneš si jednoho dost zásadního rozdílu. Tenisky Superstuffed totiž vypadají o několik velikostí větší, než ve skutečnosti jsou. A to není žádný omyl, za tímhle nápadem stojí právě Kerwin Frost, který chtěl vytvořit pořádnou oversized tenisku. A povedlo se, tahle kolaborace s adidasem oficiálně vychází už 26. srpna. Oproti normálním Superstarům ale kvůli větší spotřebě materiálů stojí ty Kerwinovy 250 euro/6 300 korun.

Air Jordan 1 Low OG “Starfish” – 28. srpna

V sobotu se poté můžeš těšit na release párů Air Jordan 1 Low “Starfish”, o kterých už ses u nás na webu mohl dočíst hned dvakrát. V době psaní prvního článku si ale celý svět ještě myslel, že se jedná o stejnou colorway jako mají AJ1 High “Reverse Shattered Backboard”. Nakonec jsou ale páry “Starfish” o něco víc červené, než se z prvních leaků zdálo. Chytat je můžeš v aplikaci SNKRS 28. srpna za cenu 130 euro/3 300 korun.

adidas YEEZY 350 V2 “Light” – 28. srpna

Ve stejný den, jako vychází páry Starfish, bys měl zkontrolovat i aplikaci Confirmed, právě tam totiž v jeden dropují možná hned dvoje YEEZY. Prvním párem, který je už stoprocentně potvrzený a v aplikaci ho už v současné době najdeš, je adidas YEEZY 350 V2 “Light”. Tyhle světlé tenisky v nažloutlém odstínu dropují už 28. srpna s retailem ve výši 220 euro/5 600 korun.

adidas YEEZY 700 V2 “Mauve” – 28. srpna

Jak už jsem naznačil, kromě toho by v sobotu měla vycházet i tahle super colorway modelu YEEZY 700, ta zatím ale není v aplikaci načtená, tak uvidíme, jak to nakonec s releasem dopadne. Tak jako tak bys měl o teniskách “Mauve” vědět alespoň to, že stojí 240 euro/6 100 korun a dropovat by měly také 28. srpna.

Air Jordan 4 “Lightning” – 28. srpna

Sobota je opravdu nabitý den, kromě třech předchozích párů totiž vychází ještě tyhle žluto-šedé čtyřky, které bys taktéž určitě neměl přehlédnout. Páry Air Jordan 4 “Lightning” pro změnu vychází v aplikaci SNKRS za cenu 220 euro/5 600 korun. Tahle colorway vycházela poprvé v roce 2006 a od té doby po ní mnoho sneakerheadů jenom touží, tak nezmeškej drop a chytni si svůj pár.