Sneaker Alarm #10: Bad Bunnyho třetí release

Další týden je tady a to znamená, že přichází i další díl ze série Sneaker Alarm, v níž tě u nás na webu každý týden informujeme o těch nejdůležitějších sneaker releasech, na které se tenhle týden můžeš těšit. Nebudu zdržovat úvod, pojďme se na to radši rychle vrhnout.

Bad Bunny x adidas Forum 84 Low – 17. srpna

Hned v úterý nás čeká release třetího páru ze spolupráce celosvětově známého portorického interpreta Bad Bunnyho se značkou adidas. Po růžovém a kávovém provedení modelu Forum 84 Low nás čeká colorway Triple Black, kterou díky její barevné univerzálnosti můžeš obout téměř k úplně každému tvému fitu. Tenisky vychází už 17. srpna v aplikaci Confirmed, tak se nezapomeň do té doby připojit. Pokud hodláš chytat, připrav si alespoň 160 dolarů/3 766 korun, přesně tolik totiž stojí jeden pár.

Nike Dunk High “Light Chocolate” – 17. srpna

Ve stejný den bys měl určitě zkontrolovat i aplikaci SNKRS, v ní totiž vychází jedny docela povedené vysoké Dunky v kávových barvách. Páry Nike Dunk High “Light Chocolate” hezky kombinují bílou barvu spolu se dvěma odstíny hnědé, celý dojem ale trochu kazí zelené Nike logo na tagu na jazyku. S pořádnými baggy kalhoty ale tenhle nedostatek určitě lehce půjde skrýt. Jak už jsem řekl, release je naplánovaný také na 17. srpna, retail ale tentokrát dělá pouze 120 dolarů/3 049 korun.

Nike Dunk Low “Triple White” – 19. srpna

Obyčejné bílé Air Force 1? Těsně vedle, tohle jsou totiž nízké Dunky v provedení Triple White. Tahle teniska nikdy neurazí, je jako dělaná na customy a vzít jí můžeš opravdu ke všemu. Bohužel páry vychází pouze v dámských velikostech, pokud máš tedy nohu větší jak EU44,5, není to nic pro tebe. Za cenu 100 dolarů/2 749 korun jde ale o super dárek pro tvojí přítelkyni, kterým ji určitě neskutečně překvapíš. Tak nezapomeň 19. srpna chytat v aplikaci Nike.

Nike Dunk High 1985 “Red Acid Wash” – 20. srpna

V pátek 20. srpna se poté můžeš těšit na další pár Nike Dunk High, tentokrát ale v původním provedení z roku 1985. To ve zkratce znamená, že bota má trochu jiný cut, je vyšší, celkově o něco mohutnější a pár rozdílů najdeš také u podrážky. Tenisky “Red Acid Wash” kombinují těžko popsatelnou bleached červenou s šedou společně s nažloutlou sole. Colorway je dost specifická a nejjednodušší bude, když se podíváš na obrázek níž. Společně s dalšíma dvěma páry ji řadíme do kapsule Acid Wash, na release ostatních provedení si ale budeme muset ještě chvíli počkat.

Náhled na nové kartě

Nike Air Jordan 1 High “Pollen” – 21. srpna

Tenhle týden Sneaker Alarm ukončím jedním párem jedniček, které releasují v sobotu 21. srpna. Barevné provedení “Pollen” sází na kombinaci žluté a černé spolu s bílou sole. Určitě jde o super release, který se ti bude na nadcházející chladné měsíce hodit. Za cenu 170 dolarů/4 149 korun jde o něco, co bys ve tvojí aplikaci SNKRS určitě neměl přehlédnout.