SIMILIVINLIFE vydává debutové album i s novým videoklipem

Mladý a nadějný talent ze Slovenska, SIMILIVINLIFE, se ke svému dosavadnímu úspěchu probojoval především skrz TikTok, kde vybouchl jeho dubnový track Sám. Nejen, že se singl dostal do hudebních trendů, dokonce se z něho na jednu chvíli stal i úplně nejvirálnější track na Spotify v rámci České i Slovenské republiky.

Dva dny zpátky interpret vydal své debutové album s názvem SIMILIVINLOVE, na kterém se kromě hitu Sám objeví dalších pět tracků a jeden skit. Simiho tvorba je dost typická tím, že nedělá žádné zdlouhavé a nudné věci, všechny tracky z alba proto mají sotva dvě a půl minuty a méně. U nás jde o dost nový a neobvyklý sound, u kterého si nejsem úplně jistý, jestli je na něj místní scéna dostatečně připravená. My ale ceníme a doufáme, že se SIMILIVINLIFE dočká zasloužené slávy.

K tracku Rick vyšel na YouTube i zbrusu nový videoklip, tak si ho běž rychle pustit. Celé album najdeš na Spotify, na Apple Music, na SoundCloudu i na mnoha dalších streamovacích službách. Poslouchej tam, kde je to pro tebe nejpohodlnější.