Shimmi vydal nový album “KIDDO”

Conspiracy Flat newbie Shimmi vydal před víkendem novej projekt “KIDDO“, na kterej jsme tě upozornili už v minulým článku. Prvním vydaným singlem z alba bylo collabo s Nik Tendem na tracku “IDEAS“, o kterým se víc můžeš přečíst tady.

Na albu najdeš šest novejch tracků a jeden remix, a to na track “Bez Slov“, na kterým se nově objevil Saul. Tenhle track uzavírá celej projekt a o jeho produkci se zasloužil Milly (@prodmilly). Milly taky produkoval už zmíněnej videosingl “IDEAS” s Nik Tendem.

Shimmi si mimo Saula a Nik Tenda na projekt pozval taky Separa, a to na track “ASAP” – beat k týhle věci dělal Maxym (@_.m4xym._). Na tracku “DETOX” zase můžeš slyšet slohy od Taomiho a The Curly Simon-a, celý podtržený beatem od Elkvia.

Na druhým tracku alba “RNB” se objevil TVRNFLX – ne na vokální části tracku, ale podílel se s Matejem Turcerem a Shimmim na produkci.

Poslední dva tracky, který na albu najdeš, jsou “ALURE” s produkcí od Whois PG (@whois.pg) a Kevin808 (@kevinslaviik) a “LIVE“, kterej produkovali kluci z ECM Squad (@prod.ecmsquad).

Na grafice k albu a zpracování fyzické kopie se podíleli Mississippi (@mississippi.jpg), Sasha Tomanek a Roman Mikláš.

Shimmi dnes dropuje taky oficiální merch k albu, kterej už ted’ můžeš zkontrolovat na jeho instagramu, nebo u nás dole pod článkem. Drop proběhne v 15:00, tak si nastav budík, abys o něj náhodou nepřišel.