Samey v září dropuje třetí album

Po téměř dvouleté pauze od poslední desky XYZ se Samey vrací na scénu. Po měsících teasování nových tracků konečně odhalil jeho třetí studiové album, které nese název Anarchia. Novou desku Samey odhalil ve videu z letadla na jeho Instagramu.

Na coveru se objeví Sameyův obličej v černobílém provedení, což podle mě naráží na oba jeho předchozí počiny. Na coveru desky Mama neviem kedy prídem domov totiž najdeš hodně přiblížený Sameyův obličej, zatímco na coveru XYZ je Samey vyfocený víc z dálky, fotka je ale černobílá. Přijde mi, že i u alba Anarchia chtěl Samey nechat cover ve stejném duchu a naráží tak na obě poslední desky.

Anarchia vychází už 1. září, už teď si ale na webu F*CK THEM můžeš předobjednat alespoň CD. Celkem je jich 1000, přičemž je každé označené unikátním číslem.

Jo a jestli tě opravdu zajímá Sameyova tvorba, zkontroluj jeden článek ze série REWATCH, kde se dozvíš to, jak debutové album skupiny Haha Crew ovlivnilo celý současný slovenský rap.

Cover alba Anarchia